SELENE GHIONI
EWMD International Eş Başkanı ve SHIKI DESIGN Şirket Ortağı

 

EWMD International Eş Başkanı olan Selene Ghioni, web tabanlı iletişim uzmanıdır. Web ve iletişim firması SHIKI DESIGN’ın ortağıdır. Metin yazarlığı ve organizasyon yöneticiliği konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesi bulunmaktadır.

47 yaşında olan İtalyan iletişim uzmanı, kurmuş olduğu reklam, turizm ve organizasyon ajansında içerik yöneticisi ve şirket sosyal ağ yöneticisi olarak çalışmaktadır. SLOWtime isimli kar amacı gütmeyen bir organizasyon başlatmış ve onu Genel Başkan Yardımcısı sıfatı ile yönetmiştir. Bugün ise, Karadağ bölgesinde sürdürülebilir kentsel gelişim ve turizm alanında çalışan bir projenin ortağı konumundadır.

Selene Ghioni, 2007 yılından beri EWMD üyesi olup, yedi yıl boyunca EWMD International Yönetim Kurulunca İtalya bölgesini temsil etmiştir. 2014 yılında EWMD International Başkanı seçilmiştir. Cinsiyetler arası eşitliğin sağlanması halinde çok daha iyi bir yaşam süreceğimize dair kuvvetli inancı bulunmaktadır. Cinsiyetler arası çeşitlilik konusundaki çabalarından dolayı 2015 yılında ‘Kazanan Kadın’ ödülüne layık görülmüştür. 


Zurück zur Übersicht